Miloapart budynek ul. Jabłeczna strona 2

Apartamenty Milo Apart


Nowoczesne apartamenty we Wrocławiu

Nowoczesne i luksusowe apartamenty we Wrocławiu

Zapraszamy do sprawdzenia szegółowych informacji o apartamentach. Mogą Państwo w tym celu użyć opcji "Tabela" z listą wszystkich lokali wraz z podstawowymi informacjami.
Drugą opcją jest "Widok budynku", w którym po kliknięciu wybranego piętra mogą Państwo poznać szczegółowe informacje na temat apartamentu za pomocą rzutu kondygnacji."


Apartamenty Milo Apart to innowacyjne rozwiązanie dla osób zainteresowanych zakupem luksusowego mieszkania. Nieruchomości to dziś jedna z najlepszych inwestycji. Jeśli myślą Państwo o zakupie mieszkania pod wynajem, zachęcamy do zwrócenia uwagi na nasze propozycje. Jeśli natomiast poszukujecie apartamentu dla siebie, również polecamy jedno z naszych mieszkań. Luksusowo urządzone, mieszczące się w nowoczesnym budynku, na osiedlu z licznymi udogodnieniami, będzie służyło właścicielom przez długie lata. Zapraszamy do zapoznania się z listą dostępnych nieruchomości.

Wrocław luksusowe apartamenty na sprzedaż

Proponujemy Państwu luksusowe mieszkania na sprzedaż, które znajdują się w świetnej lokalizacji, w punkcie doskonale skomunikowanym z resztą Wrocławia. Do Parku Skowroni można dojść na piechotę w ciągu minuty. Na przystanek autobusowy – w zaledwie 2 minuty. Do najbliższego Lidla dotrze się pieszo w 4 minuty, do klubu fitness albo pizzerii – w 7 minut. Posiadacze własnego samochodu dojadą do Centrum Sportowego Spiska w 4 minuty. Tyle samo czasu zajmie im dotarcie do Aquaparku czy Biedronki. Rynek dzieli od inwestycji kwadrans jazdy. Niezależnie od tego, czy przyszli mieszkańcy będą zmotoryzowani, czy wybiorą transport miejski, mają zapewnione wszelkie udogodnienia. W budynku znajduje się także garaż podziemny. Poza stanowiskami postojowymi nie zabrakło miejsc na kilka rowerowni oraz szereg pomieszczeń gospodarczych.


Położenie Milo Apart przykuwa uwagę klientów poszukujących mieszkań w prestiżowej dzielnicy. Każde z nich cieszy się olbrzymim powodzeniem wśród najemców, co oznacza, że warto potraktować zakup jako lokatę na przyszłość. Polecamy Państwu zarówno nowoczesne apartamenty, jak i mikroapartamenty. Lokale mieszkalne z drugiej kategorii stanowią idealną opcję dla szerokiej grupy przyszłych wynajmujących. Przypadną one do gustu osobom rozpoczynającym pracę zarobkową oraz dojeżdżającym do zakładu czy firmy. Do naszych mikroapartamentów z przyjemnością wprowadzają się młodzi single oraz studenci. To znakomite rozwiązanie również na wynajem krótkoterminowy – dla turystów, którzy odwiedzają Wrocław, osób w podróży służbowej albo pracowników sezonowych.

czytaj więcej

Luksusowe mieszkania na sprzedaż

Co wyróżnia luksusowe apartamenty w Milo Apart od konkurencyjnych mieszkań? Poza atrakcyjną lokalizacją, przede wszystkim standard wykończenia. Wszystkie lokale znajdujące się w budynku są wyposażone w system klimatyzacji marki Samsung. Zapewnia to komfort zarówno w upalne dni lata, jak i zimą, za sprawą nowoczesnej technologii z opcją chłodzenia oraz grzania. Ponadto w pokojach są aneksy kuchenne, a w łazienkach – kompletne wyposażenie, pozwalające przebywającym w pomieszczeniu osobom na swobodne korzystanie ze sprzętów od razu po przekroczeniu progu.


To nie wszystko, o co zadbał inwestor. Podłogę oraz ściany pokrywają płytki (gresowe rektyfikowane). Umieszczono je także na całej wysokości łazienki. Oprócz tego nasze nowoczesne apartamenty mają dobrze wyposażone aneksy z dwupalnikową elektryczną płytą grzejną oraz oświetleniem nadblatowym. Poza zestawem szafek w aneksach znajduje się lodówka oraz zlewozmywak z baterią.

Nowoczesne apartamenty Wrocław

Warto zainwestować w luksusowe mieszkania zlokalizowane przy ulicy Jabłecznej. Ich atuty to nie tylko położenie w atrakcyjnym punkcie Wrocławia czy wykończenie wnętrza. Do zalet apartamentów oraz mikroapartamentów należy też solidność samego budynku. Zarówno ściany zewnętrzne, jak i wewnętrzne (konstrukcyjne, działowe), stropy czy konstrukcja opiera się na pustakach Porotherm oraz monolitycznych żelbetowych elementach. Nieruchomość została ocieplona wełną mineralną lub styropianem. Zimą ściany będą trzymały ciepło, a latem chroniły mieszkańców przed upałami, co przełoży się na mniejsze rachunki za ogrzewanie oraz klimatyzację. Dodatkowo nad wejściami do lokali zamontowano estetyczne szklane daszki.


Deweloper zadbał o to, aby wszystkie elementy budynku były maksymalnie funkcjonalne. Między innymi, Milo Apart ma 4 windy przystosowane do transportu mebli. Jednocześnie mogą przewozić 13 osób. To nieruchomość zaprojektowana starannie, przez co budzi uznanie swoją prezencją. Jest także bezpieczna, dzięki czemu osoby zamieszkujące luksusowe apartamenty mogą spać spokojnie. System kamer monitoruje otoczenie budynku, przy drzwiach zamontowano domofon, a we wnętrzu działa instalacja oddymiająca klatki schodowe. Pomyślano również o instalacji wody przeciwpożarowej, hydrantach wewnętrznych, systemie alarmu pożaru SAP oraz oświetleniu ewakuacyjnym. Na dachu budynku umieszczono instalację odgromową.

Luksusowe nieruchomości Wrocław

Otoczenie nieruchomości zaprojektowano z myślą o komforcie mieszkańców. Drogi, chodniki, miejsca postojowe dla aut pokrywa szara kostka betonowa oraz ażurowa. Zasadzono też ładne krzewy, obsiano teren trawą i ustawiono lampy. Wszystko to wpływa na komfort mieszkańców. Każdy, kto wprowadzi się do apartamentów lub mikroapartamentów Mila Apart będzie zachwycony standardem wyposażenia, urokiem okolicy oraz bliskością ważnych dla miasta punktów.


Gorąco zachęcamy do zakupu naszych mieszkań. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji