Miloapart budynek ul. Jabłeczna strona 2

Apartamenty Milo Apart


Nowoczesne apartamenty we Wrocławiu

Lokale usługowe Wrocław

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat lokali usługowych. W przypadku zainteresowania, po szczegóły zapraszamy do kontaktu.

Lokale usługowe Wrocław

Współpracując z topowymi architektami oraz projektantami wnętrz, tworzymy kreatywne miejsca dla biznesu w stolicy Dolnego Śląska. Każdy lokal usługowy na sprzedaż z naszej oferty wyróżnia się przemyślanym konceptem, wykończeniem „pod klucz” oraz uniwersalnym charakterem, pozwalającym na łatwe i szybkie dostosowanie do dowolnego rodzaju prowadzonej działalności.


Już dziś wybierz lokal użytkowy skrojony na miarę Twojego biznesu lub zainwestuj w kupno powierzchni usługowej pod wynajem. Odkryj wszystkie zalety najbardziej elastycznych przestrzeni biznesowych we Wrocławiu.

czytaj więcej

Lokal na sprzedaż Wrocław

Lokując kapitał w dowolny z naszych lokali na działalność usługową, stajesz się właścicielem powierzchni o ogromnym potencjale biznesowym i inwestycyjnym w centrum jednej z najdynamiczniej rozwijających się polskich metropolii. Wrocław od lat wybierany jest przez przedsiębiorców, poszukujących na biznesowej mapie kraju idealnego miejsca do prowadzenia swoich interesów. Ten prężny ośrodek akademicki, przemysłowy oraz usługowy, doskonale skomunikowany z większością dużych miast w Polsce, blisko zachodniej granicy kraju, idealnie sprawdzi się jako lokalizacja siedziby również dla Twojej firmy.


Jeśli chodzi o lokale usługowe Wrocław oferuje szeroką gamę powierzchni w różnych częściach miasta, o zróżnicowanym standardzie. Nasza oferta łączy wszystko to, co najlepsze we wrocławskich nieruchomościach biznesowych: prestiżową lokalizację, wysoki standard wykończenia, ergonomię użytkowania oraz przystępne ceny za m2.

Wrocław – miasto przyjazne dla biznesu

Stolica Dolnego Ślaska jest miastem, które bezsprzecznie cechuje dobry klimat dla przedsiębiorców. Świadczy o tym dynamiczny rozwój wielu branż i sektorów gospodarki, których najwięksi przedstawiciele mają swoje siedziby właśnie we Wrocławiu. Z ogromną dynamiką rozwijają się tu m.in.: sektor IT, branża farmaceutyczna, logistyka i transport, przemysł spożywczy, obuwniczy i odzieżowy. Wrocław to również miasto innowacji i nowych technologii, czego dowodzi prężny rozwój start-upów i niszowych projektów.


Jeśli planujesz otwarcie swojej firmy lub oddziału w naszym mieście i interesują Cię dostępne lokale usługowe Wrocław jest obszarem, na którym możemy zaproponować Ci szeroki wybór nieruchomości w wysokim standardzie. Proponujemy niewielkie pomieszczenia usługowe, idealne do aranżacji na sklep, gabinet kosmetyczny czy biuro rachunkowe. W swojej ofercie posiadamy również przestronne wnętrza stworzone z myślą o gastronomii, branży hotelowej czy firmach o charakterze produkcyjnym. Bez względu na to, czy poszukujesz lokalu użytkowego na magazyn, biuro czy punkt handlowy, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

Zainwestuj w idealny lokal usługowy we Wrocławiu

Chęć prowadzenia działalności gospodarczej to niejedyny powód, dla którego warto zdecydować się na kupno lokalu biznesowego we Wrocławiu. Swoją bogatą ofertę adresujemy również do inwestorów, zainteresowanych komercyjnym nabyciem przestrzeni usługowej, w celu jej dalszego wynajmu. Biorąc pod uwagę, że w samym Wrocławiu działa blisko 80 000 firm a liczba ta rośnie z każdym dniem, rynek zbytu jest ogromny. Jeśli więc poszukujesz sposobu na lokowanie oszczędności lub kapitału, inwestycja w nowoczesny, kompleksowo wyposażony lokal usługowy na sprzedaż będzie doskonałym pomysłem, dającym gwarancję pewnego, bezpiecznego zysku.

Nowe lokale usługowe we Wrocławiu

Oferujemy nowe, wyposażone we wszystkie niezbędne udogodnienia, projektowane zgodnie z nowoczesnymi trendami w architekturze użytkowej, lokale usługowe we Wrocławiu. Nasi przedstawiciele z przyjemnością zaprezentują interesującą Cię nieruchomość, opowiedzą o jej wszystkich zaletach oraz wskażą praktyczne porady, dotyczące wyboru najlepszego pomieszczenia na biuro, sklep, bank, gabinet kosmetyczny czy restaurację.

Lokal usługowy na sprzedaż – jaki koszt?

Oprócz wysokiego standardu wykończenia, przestrzeni i komfortu rozumianego jako połączenie ergonomii z optymalnym wykorzystaniem powierzchni, nasze lokale na sprzedaż we Wrocławiu wyróżniają się również atrakcyjnymi cenami. Jesteśmy otwarci na inwestorów oraz przedsiębiorców, proponując preferencyjne warunki zakupu. Każdą wycenę sporządzamy indywidualnie, po to, by w pełni odpowiedzieć na oczekiwania naszych Klientów.

Planujesz inwestycję w nieruchomości? Zainwestuj w lokal użytkowy!

Jeśli właśnie teraz zamierzasz rozpocząć przygodę z inwestowaniem w nieruchomości i stajesz przed niełatwą decyzją dotyczącą formy ulokowania kapitału, zachęcamy do inwestycji w rynek nieruchomości biznesowych. Kupno powierzchni usługowej pod wynajem to gwarancja satysfakcjonującego zwrotu, stabilnego i bezpiecznego zysku, obarczonego stosunkowo niskim ryzykiem. Jeśli interesuje Cię nowoczesny, wyposażony w niezbędne udogodnienia, usługowy lokal na sprzedaż, Wrocław jest miastem, na którego terenie możemy zaproponować Ci naprawdę wiele opcji. Już dziś skontaktuj się z naszym biurem i spytaj o dostępne powierzchnie pod wynajem lub na prowadzenie działalności.