Miloapart budynek ul. Jabłeczna strona 3

Apartamenty Milo Apart


Nowoczesne apartamenty we Wrocławiu

Mieszkanie pod klucz Wrocław

Wszystkie lokale w budynku będą klimatyzowane. W apartamentach łazienki będą kompletnie wykonane i wyposażone w wysokiej jakości materiały i urządzenia, a pokoje będą wyposażone w aneksy kuchenne.


W budynku znajduje się ponadto garaż podziemny, w którym oprócz miejsc postojowych znajdą się liczne pomieszczenia gospodarcze oraz kilka rowerowni.


Aneks kuchenny składający się z zestawu szafek, zlewozmywaka z baterią, lodówki, dwupalnikowej elektrycznej płyty grzejnej, oświetlenia nadblatowego


Płytki podłogowe i ścienne gresowe rektyfikowane, ścienne na całą wysokość łazienki.


Drogi i chodniki wokół budynku, miejsca postojowe dla samochodów (66 miejsc o wymiarach 2,5 x 5m) - kostka betonowa szara, kostka ażurowa szara, ekokrata, tereny biologicznie czynne - zasiana trawa, zasadzone krzewy, lampy, kosze na śmieci.


Apartament pod klucz – dlaczego warto zdecydować się na takie wykończenie?

Inwestorzy coraz chętniej wybierają zakup mieszkania wykończonego pod klucz. Jest to usługa, którą oferują deweloperzy. W ramach tej propozycji w lokalu wykonuje się najważniejsze prace. Pomieszczenia w rezultacie zawierają niezbędne wyposażenie. Powoduje to, że właściciel ma możliwość wprowadzenia się od razu po odbiorze kluczy. Trzeba tylko zakupić meble i rzeczy osobiste.


Taka propozycja ma wiele atutów i wyróżnia się dużą oszczędnością. Kupno lokum z rynku pierwotnego zwykle trwa miesiące przed faktyczną zmianą miejsca zamieszkania. Zazwyczaj nabywca zawiera umowę i opłaca kredyt, gdy obiekt jeszcze nie istnieje. Długie czekanie powoduje, że nowi właściciele tym bardziej pragną już zamieszkać na swoim. Niestety, przed nimi jeszcze czasochłonne wykończenie i wyposażenie lokalu. Jeśli więc cenimy sobie czas i niekoniecznie zależy nam na braniu udziału w całym etapie remontu, mieszkanie pod klucz będzie idealną opcją.

czytaj więcej

Mieszkania pod klucz – standard wykończenia

Lokal wykończony „pod klucz” wyróżnia się tym, że nabywca otrzymuje przestrzeń gotową do wprowadzenia się – nie wymaga żadnych nakładów finansowych poza zakupem mebli. Lokale usługowe w takich obiektach są wyposażone w klimatyzację, a apartament pod klucz ma kompletnie wykonane i wyposażone łazienki w wysokiej jakości materiały. Pokoje są natomiast wyposażone w aneksy kuchenne. W obiektach znajduje się także garaż podziemny, w którym poza miejscami postojowymi można znaleźć wiele pomieszczeń gospodarczych i miejsca do przechowywania rowerów.

Apartamenty pod klucz – Wrocław, miejsce dostosowane do potrzeb każdego

Największą zaletą wykończenia „pod klucz” jest czas. Nabywca wprowadza się do mieszkania dużo szybciej niż gdyby odebrał mieszkanie w stanie deweloperskim i dopiero później zajął się jego wykończeniem. Kolejnym plusem takiego rozwiązania może być oszczędność i bezpieczeństwo. Apartamenty pod klucz Wrocław to wykończenie wnętrza przez fachowców. Oferują oni produkty wraz z montażem i dzięki temu ich usługi są opodatkowane mniejszą stawką VAT na zakup elementów budowlanych. Na części wykonane i zamontowane przez renomowaną ekipę nałożona jest także rękojmia, a na nabyte elementy gwarancja.


Apartament pod klucz we Wrocławiu wyróżnia się uniwersalnym wykończeniem. Wśród gotowych rozwiązań można znaleźć ściany i sufity malowane na biało, sufity podwieszane w przedpokoju, podłogi z paneli podłogowych, listwy podłogowe PCV, parapety z konglomeratu, okna trzy szybowe, osprzęty elektryczne w białym kolorze. Dla lokatorów do dyspozycji jest także aneks kuchenny składający się z zestawu szafek z fartuchem, zlewozmywakiem z baterią, lodówki Whirlpool, płyty indukcyjnej z dwoma palnikami, okapu kuchennego, mikrofalówki, czajnika elektrycznego oraz oświetlenia nablatowego.

Czy warto kupić mieszkanie pod klucz?

Wykończenie lokalu „pod klucz” to duża wygoda, bezpieczeństwo i uzyskany czas, ponieważ do takiego mieszkania można się znacznie szybciej wprowadzić. Wynika to z faktu, że ekipy oferujące wykończenie wnętrza mogą zająć się pracą jeszcze w trakcie budowy obiektu, czyli na długo przed oficjalnym odebraniem go.


Wybór mieszkania pod klucz często łączy się również ze współpracą z dekoratorem wnętrz lub architektem. Powoduje to, że można omówić i zaplanować najdrobniejsze części projektu. Można również skupić się na zaplanowaniu pomieszczeń, zlikwidowaniu bądź dostawieniu ścian, a także wybrać pasujące okna, drzwi, a nawet miejsca, gdzie będą gniazdka. Wymarzone lokum będzie idealnym odwzorowaniem projektu.

Czy materiały użyte do wykończenia apartamentu pod klucz są dobrej jakości?

Na uwagę zasługują także materiały użyte do wykończenia mieszkania pod klucz. Będą one znacznie tańsze, co wpływa na ostateczny koszt usługi. Firmę bowiem obowiązuje niższy VAT. Dlatego deweloper może korzystać z dodatkowych ulg oraz korzystniejszych cen z uwagi na zakupy hurtowe. W efekcie deweloper wynegocjuje atrakcyjne cenowo produkty lepszej jakości. To samo dotyczy ekip wykończeniowych. Dzięki długoletniej współpracy z wieloma firmami, deweloper dobiera zaufaną ekipę, oferującą najlepszy standard usług. Umożliwia to wykonanie remontu nie tylko w krótszym czasie, ale i taniej. Finalnie opłata za wykończenie wychodzi więc korzystniej niż nabycie materiałów samodzielnie i wynajmowanie własnej ekipy.


Decydując się na zakup mieszkania pod klucz, warto także pamiętać, że opłata jest stała i informacje o tym, ile dokładnie wyniesie, otrzymuje się od dewelopera na początku. Można więc opłacić jeden rachunek, który będzie zawierał wszystkie niezbędne usługi: prace wielu ekip budowlanych, remontowych i wykończeniowych. Nie trzeba podpisywać umów z pojedynczymi firmami, negocjować zapisów, ani szukać kolejnych wykonawców do konkretnych robót. Każda z usług zawarta jest w jednej umowie. Wykończenie mieszkania pod klucz jest również możliwe do policzenia z kupnem mieszkania i opłaceniem jednym kredytem hipotecznym, bez potrzeby brania dodatkowej pożyczki na wykończenie wnętrz.

Budynek i otoczenie

 • Konstrukcja, ściany zewnętrzne, stropy - elementy monolityczne żelbetowe, pustaki Porotherm,
 • Ściany wewnętrzne konstrukcyjne i działowe- elementy monolityczne żelbetowe, pustaki Porotherm,
 • Ściany wewnętrzne w lokalach i inne elementy wnętrz - bloczki silpro, ytong, płyty gk,
 • Elewacja - budynek ocieplony styropianem lub wełną mineralną o gr. 18 cm, pokryty tynkiem firmy Dryvit - od ul. Borowskiej i Jabłecznej typu Ameristone T , a na pozostałych ścianach tynkiem silikonowym, parapety zewnętrzne z blachy powlekanej,
 • Dach - płaski, ocieplany styropianem ( stropodach ) , pokryty papą z zielenią ekstensywną, obróbki attyk, rynny i rury spustowe z blachy powlekanej, na dachu umieszczone klimatyzatory i wentylatory oraz inne urządzenia techniczne ,
 • Korytarze i klatki schodowe - biegi klatek schodowych żelbetowe prefabrykowane, tynki gipsowe na ścianach i sufitach, sufity podwieszane na korytarzach, płytki gresowe na podłogach i schodach , oświetlenie podstawowe i ewakuacyjne , balustrady schodowe ze stali czarnej malowanej proszkowo,
 • Okna na klatkach schodowych - profile aluminiowe firmy Aluprof MB 86,
 • Wejścia do budynku i drzwi na korytarzach - profile aluminiowe Aluprof MB 86,
 • Nad wejściami do budynku i lokali usługowych daszki szklane,
 • Windy - 4 windy firmy KONE 13 osobowe, przystosowane do przewozu mebli,
 • Przy wejściach do budynku system domofonowy zapewniający łączność z każdą jednostką hotelową i portiernią,
 • Garaż - strop żelbetowy monolityczny ocieplony płytami z wełny mineralnej firmy Isover, posadzka cementowa w części przeznaczonej pod komórki lokatorskie, w części przeznaczonej dla samochodów posadzka betonowa przemysłowa utwardzona powierzchniowo , oświetlenie podstawowe, awaryjne i ewakuacyjne, odwodnienie liniowe, brama firmy Hormann o szerokości 5,75 m otwierana pilotem, zjazd do garażu podgrzewany matami elektrycznymi, W garażu - 39 miejsc postojowych ,pomieszczenia techniczne i rowerownie ( łącznie 64 pomieszczenia gospodarcze) oraz węzeł cieplny Fortum.
 • Śmietnik - na zewnątrz budynku,
 • Drogi i chodniki wokół budynku, miejsca postojowe dla samochodów (66 miejsc o wymiarach 2,5 x 5m) - kostka betonowa, kostka ażurowa, ekokrata, tereny biologicznie czynne - zasiana trawa, zasadzone krzewy, lampy, kosze na śmieci,
 • Monitoring otoczenia budynku systemem kamer,
 • Instalacja odgromowa, system alarmu pożaru SAP, instalacja oddymiająca klatki schodowe, hydranty wewnętrzne, oświetlenie ewakuacyjne, instalacja wody przeciwpożarowej.

Lokale usługowe na parterze

 • Witryny i drzwi wejściowe wykonane z profili aluminiowych Aluprof MB 86,
 • Daszki szklane nad wejściami do lokali,
 • Kurtyny powietrzne zimne przy wejściach do lokali,
 • Wentylacja mechaniczna,
 • Klimatyzacja - urządzenia firmy Samsung ( jednostki klimatyzacji w garażu ) z funkcją chłodzenia i grzania,
 • Do lokalu doprowadzona instalacja elektryczna, wody ciepłej (z sieci ciepłowniczej Fortum) i zimnej, kanalizacji sanitarnej, instalacja teleinformatyczna umożliwiająca dostęp do telewizji kablowej i internetu po zawarciu umowy z operatorem,
 • Wykonane zaplecze socjalne - rozprowadzona instalacja elektryczna, wody ciepłej i zimnej, kanalizacji sanitarnej, zamontowana miska WC oraz umywalka z baterią, drzwi wejściowe do zaplecza oraz do WC,
 • Posadzki cementowe,
 • Tynki gipsowe, ściany nie malowane,
 • W lokalach brak sufitów podwieszanych.

Lokale hotelowe / Pokój i przedpokój

 • Ściany i sufity tynkowane tynkiem gipsowym i malowane na biało,
 • Sufit podwieszany w przedpokoju pod klimakonwektorem,
 • Podłogi - panele podłogowe firmy Swiss Krono lub podobne o gr. 8 mm, kl.AC 6,
 • Listwy przypodłogowe PCV,
 • Parapet z konglomeratu,
 • Okno trzy szybowe z profili VEKA SL 76 MD w kolorze antracyt,
 • Osprzęt elektryczny w kolorze białym,
 • Drzwi wejściowe do lokalu firmy PORTA i wewnętrzne do łazienki firmy PORTA,
 • Lampy w przedpokoju i pokoju,
 • Aneks kuchenny składający się z zestawu szafek z fartuchem, zlewozmywaka z baterią , lodówki Whirlpool, dwupalnikowej płyty indukcyjnej Whirlpool, okapu kuchennego Whirlpool, mikrofalówki Samsung, czajnika elektrycznego , oświetlenia nadblatowego,
 • Meble w pokoju: szafa ubraniowa, panel z wieszakami, biurko, szafka niska,

Lokale hotelowe / Łazienka w pokoju hotelowym

 • płytki podłogowe i ścienne gresowe rektyfikowane, ścienne na całą wysokość pomieszczenia,
 • kabina prysznicowa półokrągła 80 cm z drzwiami przesuwnymi firmy Rocca, zestaw prysznicowy i bateria prysznicowa firmy Grohe,
 • miska WC mocowana na stelażu lub kompaktowa firmy Rocca, z przyciskiem
 • umywalka z szafką firmy Cersanit i baterią firmy Grohe,
 • podejście pod pralkę,
 • grzejnik drabinkowy elektryczny,
 • osprzęt elektryczny biały,
 • wieszak na papier toaletowy i na ręcznik,
 • lustro nad umywalką z oświetleniem kinkietowym,

Instalacje w pokoju hotelowym lub dla jego potrzeb

 • wentylacja nawiewna (nawietrzaki ścienne) i mechaniczno-wywiewna,
 • klimatyzacja- urządzenia firmy Samsung z funkcją grzewczą,
 • rozdzielnica elektryczna,
 • licznik energii elektrycznej,
 • indywidualne liczniki wody zimnej i ciepłej (sieć ciepłownicza Fortum),
 • instalacja teleinformatyczna umożliwiająca dostęp do telewizji kablowej i internetu po zawarciu umowy z operatorem,
 • instalacja domofonowa,